Kadın Karakterler
Amanda Aman
Amanda Aman dünyaya şanslı gelen bir çocuktu. Hayatının bir anda alt üst olacağını bilmeden 24. yaşını ihtişamlı bir partiyle kutlamıştı. Amanda'nın annesi orta-yüksek gelirli bir İngiliz, babası ise düşük gelirli bir Türk'tü. Babası Alanya'da bir beach de animatörlük yapan, yeşil pasaport almak için her kadına leş gibi yanlayan, kavruk tenli,
Devamı »
Janis Hoplin
Janis Hoplin 1995 yılının çok sıcak bir zamanında ikiz kardeşi Jeremy ile beraber dünyaya gelir. Annesi Janis'e ve kardeşine para kazanmak için yaptığı hayat kadınlığı dolayısı ile yanlışlıkla hamile kalır ve o zamanki şartlar altında bunu ödeyemeyeceği için doğurur. İkiz kardeş küçüklüklerinde anneleri tarafından çok hor bir şekilde büyütülüp, çocukları
Devamı »
Arya Kurt
Arya bir kış günü soylu bir ailenin son çocuğu olarak Ankara'da dünyaya gelir. Küçüklüğünü normal bir çocuk gibi geçiren Arya yavaş yavaş büyümesiyle birlikte ailesinin iç işlerini sorgulamaya başlar. Devletin önemli bir organında çalışan babası sebebiyle, kendisi sürekli gözetim altındadır.
Devamı »
Mira Durmaz
Mira eski şehrinde çok büyük ve acıklı olaylar yaşamıştır, Kaçırılmıştır ve dövülerek sokağa bırakılmıştır. Çocuğunu ve en yakın arkadaşını kaybetmiştir.
Devamı »
Mira Elmas
Mira okulda olmaktan, ders dinlemekten hiç bir şekilde hoşlanmayan bir karaktere sahiptir. Depresif kişiliği dolayısıyla genelde okuldan kaçar, Bostanlı sahilde denizi izleyerek gitarını çalmayı tercih ederdi. İlk yılının sonunda babası notlarını gördüğünde onu hayal kırıklığına uğrattığını dile getirir.
Devamı »
Efsun Kar
Efsun İstanbul Bağcılar da 97 yılında korumacı bir ailede dünyaya gelmiştir. Ailesinin bu baskısı meslek lisesine kadar devam ettirmiştir. Ergenlikle birlikte ailesini dinlemeyen ve sevmeyen biri haline gelmiştir.
Devamı »
Selinay Kaykıl
Selinay bebekken öz ailesinin yoksulluğu sebebiyle terk edilmişti daha sonrasında Kaykıl ailesi tarafından Üvey olarak evlat alında 14 yaşına kadar mutlu bir hayat süren Selinay bir gün okuldan dönerken çocukları dilenci olarak çalıştıran ve onlara zarar veren bir adam tarafından kaçırıldı. 16 yaşlarına kadar zorla dilencilik yaptırılan Selinay bir gece
Devamı »
Duygu Mert
Duygu Nevada'nın Las Vegas şehrinde dünyaya gelmiştir. Babası Amerika Birleşik devletleri Deniz Piyade Kolordusun da onbaşı, annesi müzik öğretmenidir. Duygu bu ailenin tek çocuğudur. Küçüklüğünde babası ile çok fazla vakit geçiremeyen Duygu yaşadığı süre boyunca en önemli anlarında her zaman annesi yanında olmuştur.
Devamı »
Lara Sullivan
Ailemi küçük yaşta trafik kazasında kaybettim. Kurtulmama mucize gözüyle bakıyorlar. Beynime aldığım darbe dolayısı ile unutkanlığım olabiliyor. Teyzem ve Eniştem bana kızları gibi baktı kazadan sonra.
Devamı »
Asi Rüzgar
2000 yılında Kastamonu Taşköprü'de dünyaya gelmiştir. Ailesini doktor olmasını istemesi üzerine Taşköprü Anadolu Sağlık Meslek Lisesini bitirir. Çabuk sinirlenen çok sahiplenici bir yapıya sahiptir...
Devamı »
ED OYUNCU TOPLULUĞU